Orientēšanās spēle „Pilsētas labirinti”

city
Rīga
25
26
27
28
clock
2 stundas
19.99
€ / pers.
group
4 - 30

Orientēšanās spēle „Pilsētas labirinti”. Lieliska iespēja izmēģināt loģikas-orientēšanās spēli. Izceļās ar popularitāti  visā pasaulē. Spēles laikā jārisina dažādi uzdevumi un jāmin mīklas. Spēles laikā izmantosiet mūsdienu tehnoloģijas, un sērfosiet virtuālajā realitātē. Atrisinot vienu uzdevumu pareizi, jūs saņemsiet mājienu kā tik līdz nākamajam. Uzdevumiem būs vajadzīga  atjautība, uzmanība un ātrums. Ceļojot pa nezināmo Rīgu, būs jākrāj punkti. Spēlējot ar pretiniekiem, uzvar pirmie savākuši visus punktus. Pasākumu var organizēt kādā kafejnīcā, kur varēsit atpūsties un turpināt svinības. Organizējiet komandu, izstrādājat stratēģiju un aiziet.

Tikšanās punkts:

Tikšanās vieta: pie Okupācijas muzeja.


Līdzi jābūt telefonam ar interneta pieeju.

 

 

Izklaidi var pasūtīt tikai individuālai grupai. Šeit

Datuma rezervēšanai ir vajadzīgs avanss 30% no summas. 50% no samaksātas summas tiek atgriezti, ja pasākums atcelt vēlāk nekā 96 st. līdz pasākumam nauda netiek atgriezta.
Ja atcelts vēlāk nekā 96 st. nauda netiek atgriezta.
Varat pieteikt izklaidi individuāli tik Jūsu grupai no 10 cilv. (vai 10 cilv. maksu). Varat izvelēties ērtu jums dienu un laiku. Tā pat jūs varat izvēlēties valodu: LV, RU, LT, EN.

Sākotnējais dalībnieku skaits:
-

+

Vārds:

E-pasts:

Telefons:

Komentārs:

* Ar Jums sazināsies vienas dienas laikā
Inga
2015-07-23
Gāja labi, patika, ļoti viegli objektus atrast, līdz ar to der arī ārzemniekiem un bērniem. Precizi norādīti punkti kartē. No visiem apmeklētajiem nevareējām atrast vienu - pie Rīgas domes. Ceru, ka tas aizvien tur ir un nav piem. aizkrāsots:) un arī citi nevar atrast.