Ekskursija „Medicīna”

city
Rīga
25
26
27
28
clock
2 stundas
14.99
€ / pers.
group
5 - 30

Ekskursija „Medicīna”. Rīga ir sena pilsēta virs Daugavas ūdeņiem. Pastaigājoties pa šaurām ieliņām sākam aizdomāties, kā te dzīvoja cilvēki. Profesionālā gida pavadību uzzināsiet, kā progresēja medicīna 800 gadu garumā. Uzzināsiet kādas bija ārstēšanas metodes, pagāniskās tradīcijas. Dzirdēsiet stāstus, kas  vislabāk pārzināja cilvēka ķermeņa uzbūvi. Ekskursijas laikā iegriezīsimies P. Stradiņa medicīnas vēstures muzejā. Šaušalīgi viduslaiku dzīve bija komplicēta, pastaigas laika to varēsiet dzirdēt.

Tikšanās punkts:

Pie Strēlnieku pieminekļa.


Piezīmes: muzejā ir papildus maksa skolēniem – 0.70 eur., studentiem, pensionāriem – 1.50 eur., pieaugušiem – 2.50 еur.,

Izklaidi var pasūtīt tikai individuālai grupai. Šeit

Datuma rezervēšanai ir vajadzīgs avanss 30% no summas. 50% no samaksātas summas tiek atgriezti, ja pasākums atcelt vēlāk nekā 96 st. līdz pasākumam nauda netiek atgriezta. Ja atcelts vēlāk nekā 96 st. nauda netiek atgriezta.
Varat pieteikt izklaidi individuāli tik Jūsu grupai no 10 cilv. (vai 10 cilv. maksu). Varat izvelēties ērtu jums dienu un laiku. Tā pat jūs varat izvēlēties valodu: LV, RU, LT, EN, DE.

 

 

Sākotnējais dalībnieku skaits:
-

+

Vārds:

E-pasts:

Telefons:

Komentārs:

* Ar Jums sazināsies vienas dienas laikā
Silvija
2015-08-23
Ekskursija "Medicīna" bija brīnišķīga. Gides stāstījums bija interesants, aizraujošs,kas ir ārkārtīgi svarīgi: atbilstošs skolēnu vecumposmam.