Ekskursija „Centrāltirgus noslēpumi”

city
Rīga
25
26
27
28
clock
2 stundas
24.99
€ / pers.
group
6 - 30

Ekskursija „Centrāltirgus noslēpumi”. Piedāvājam doties aizraujošā ekskursijā profesionāla gida pavadībā. „Rīgas Centrāltirgus” piesaista uzmanību ar senu un daudziem nezināmu vēsturi. Ekskursijas laikā noskaidrosiet, kā tas kļuvis par Eiropas lielāko un modernāko tirgu. Uzzināsiet, kādam nolūkam Centrāltirgus paviljoni izmantoti II pasaules kara laikā un padomju laikā. Būs iespēja iepazīties ar tirgus pagrabiem un interesantām vietām „Rīgas Centrātirgus” apkārtnē. Ekskursijas nobeigumā būs iespēja iepazīt nelielu degustāciju: sieru, maizi, gaļas žāvējumu.

Piezīmes: Pēdējais laiks, kad sākt ekskursiju būtu plkst. 15:00

Tikšanās punkts:

Autoostā iekšpusē pie informācijas.


Izklaidi var pasūtīt tikai individuālai grupai. Šeit

Datuma rezervēšanai ir vajadzīgs avanss 30% no summas. 50% no samaksātas summas tiek atgriezti, ja pasākums atcelt vēlāk nekā 96 st. līdz pasākumam nauda netiek atgriezta.
Ja atcelts vēlāk nekā 96 st. nauda netiek atgriezta.
Varat pieteikt izklaidi individuāli tik Jūsu grupai no 10 cilv. (vai 10 cilv. maksu). Varat izvelēties ērtu jums dienu un laiku. Tā pat jūs varat izvēlēties valodu: LV, RU, LT, EN, DE.

Sākotnējais dalībnieku skaits:
-

+

Vārds:

E-pasts:

Telefons:

Komentārs:

* Ar Jums sazināsies vienas dienas laikā
Ilze
2015-08-20
Paldies, mums bija brīnišķīga ekskursija izcili skaistā laikā un ļoti labas gides pavadībā! :) Mēs bijām no tiem, kam ļoti daudz jautājumu, tā kā viss izdevās tiešām lieliski!!!
Aleksandra
2015-06-15
Ar ekskursiju esam apmierināti. Lai Jums arī turpmāk veicas šādu ekskursiju sagatavošanā. Rīgā ir daudz vietu, kuras it kā zināmas un tomēr slēpj daudz nezināma. Ar Jūsu palīdzību tās varētu tikt atklātas no jauna!
Baiba
2015-05-25
Kopumā ekskursija bija ļoti interesanta, jo Centrāltirgum noteikti ir savs šarms. Gides stāstījums nereti bija nepārliecinošs un saraustīts, bet gide atbildēja uz neskaidrajiem jautājumiem un atstāja labu iespaidu! Patīkams pārsteigums noteikti bija degustācija.
Ināra
2015-04-23
Bija ļoti interesanta ekskursija un gide bija perfekta. Neskatoties uz to, ka esmu visu mūžu nodzīvojusi Rīgā, bija ļoti interesanti un guvu daudz pozitīvu emociju. Liels paldies gidei par interesanto stāstījumu un labi organizēto pasākumu. Ekskursijas maršuts bija ļoti labs, jo visu laiku neatslāba interese un arī nebija pārmērīgi ilgi, lai paspētu stipri nogurt.