Ekskursija bērniem „Dzīvnieki Vecrīgā”

city
Rīga
25
26
27
28
clock
2 stundas
14.99
€ / pers.
group
6 - 30

Ekskursija bērniem „Dzīvnieki Vecrīgā”. Grūti atrast cilvēku kuram nepatīk zvēri. Īpaši iemīlējuši tos bērni, kuriem šī ekskursija ļoti patīk.  Jautrā gida pavadībā  uzzināsi daudz par Vecrīgas dzīvniekiem. Daudzus namus rotā zvēru  seni dekorāciju motīvi. Dzirdēsi stāstus, kāpēc Rīgas vēsturē zvēri ieņem tik lielu nozīmi.  Spēles laikā par pareizo atbildi balvā saņemsi saldu kārumu.

Tikšanās punkts:

Pie Strēlnieku pieminekļa.


Izklaidi var pasūtīt tikai individuālai grupai. Šeit

Datuma rezervēšanai ir vajadzīgs avanss 30% no summas. 50% no samaksātas summas tiek atgriezti, ja pasākums atcelt vēlāk nekā 96 st. līdz pasākumam nauda netiek atgriezta. Ja atcelts vēlāk nekā 96 st. nauda netiek atgriezta.
Varat pieteikt izklaidi individuāli tik Jūsu grupai no 10 cilv. (vai 10 cilv. maksu). Varat izvelēties ērtu jums dienu un laiku. Tā pat jūs varat izvēlēties valodu: LV, RU, LT, EN, DE.

Sākotnējais dalībnieku skaits:
-

+

Vārds:

E-pasts:

Telefons:

Komentārs:

* Ar Jums sazināsies vienas dienas laikā
Sarmīte
2015-08-10
Bērnu azarts atbildēt uz jautājumiem, vai atrast kaut ko uz fasādes... laiks pagāja ļoti ātri un saldumi bija ļoti labi piemērota balva:)
Liģita
2015-07-15
Bērni sajūsmā ka Rīgā var pavadīt tik jauki laiku, un uzzināt tik daudz interesanta.
Iveta
2015-06-23
Liels paldies par jauķi noorganizēto ekskursiju! Ļoti interesanti, aizraujoši un intrigējoši! Kaut kā ikdienā nepievērsam uzmanību skaistumam sev apkārt. Komplimenti gidei Aijai!