Ekskursija „Alus ceļš Rīgā”

city
Rīga
25
26
27
28
clock
2 stundas
21.99
€ / pers.
group
8 - 30

Ekskursija „Alus ceļš Rīgā”. N-18! Īstam latvietim alus – neatņemama izklaides daļa. Dzēriens, kuru izmantoja cilvēki jau no seniem laikiem, interesanti nosaukts par otru maizi. Rīgā alu sāka brūvēt 13. gadsimtā un turpina līdz pat šodienai. Ekskursijas laikā uzzināsiet, kur alus ir izmantojams un kā tas ir gatavojams. Pastaigas laikā Jūs iegriezīsieties divos interesantos Vecrīgas alus bāros. Nodegustēsiet   dažādus alus, kas nav nopērkami veikalos. Degustācijas laikā uzzināsiet interesantus faktus par šo seno, tradicionālo dzērienu. Pastaigas laikā ieiesim nelielā alus darītavā, kur iepazīsieties ar alus gatavošanas noslēpumiem un tehnoloģijām. Alus ceļš – jauks vakara sākums. Jautrība tik sākās!

Tikšanās punkts:

Pie alus bāra Stargoroda, Republikas laukums - 1


Piezīmes: Cenā ieskaitīts alus degustācija (apm. 1 cilv. 1 l.) uzkoda un ekskursija alus darītavā.

Izklaidi var pasūtīt tikai individuālai grupai. Šeit

Datuma rezervēšanai ir vajadzīgs avanss 30% no summas. 50% no samaksātas summas tiek atgriezti, ja pasākums atcelt vēlāk nekā 96 st. līdz pasākumam nauda netiek atgriezta. Ja atcelts vēlāk nekā 96 st. nauda netiek atgriezta.
Varat pieteikt izklaidi individuāli tik Jūsu grupai no 10 cilv. (vai 10 cilv. maksu). Varat izvelēties ērtu jums dienu un laiku. Tā pat jūs varat izvēlēties valodu: LV, RU, LT, EN, DE.

 

 

Sākotnējais dalībnieku skaits:
-

+

Vārds:

E-pasts:

Telefons:

Komentārs:

* Ar Jums sazināsies vienas dienas laikā